LD30-23B24R2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LD30-23B24R2
JLCPCB Part #
C53183869
Package
插件,69.5x39mm
Description
-40℃~+85℃ 0.3W 100V~430V 100mVp-p 24mm 39mm 4kV 69.5mm 85VAC~305VAC AC/DC-DC ±2% 插件,69.5x39mm AC-DC Power Modules ROHS