URB4812YMD-40WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB4812YMD-40WR3
JLCPCB Part #
C22750049
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 100mVp-p 12V 12mm 18V~75V 25.4mm 25.4mm 2700uF 3.333A 330kHz 40W 92% Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS