YSPI1365S-680M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPI1365S-680M
JLCPCB Part #
C50086734
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
120mΩ 4.8A 5.2A 68uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS