YSPIT0880A-2R2M
MFR.Part #
YSPIT0880A-2R2M
JLCPCB Part #
C18199454
Package
SMD,8.9x8.5mm
Description
2.2uH 21.5A 25A 4.3mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.9x8.5mm Power Inductors ROHS