YSPI1365S-5R6M
MFR.Part #
YSPI1365S-5R6M
JLCPCB Part #
C50086726
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10.5mΩ 14A 22.5A 5.6uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS