YHNR3015-470M
MFR.Part #
YHNR3015-470M
JLCPCB Part #
C7433101
Package
SMD,3x3mm
Description
1.9Ω 420mA 47uH 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS