YSPI1365-1R0M
MFR.Part #
YSPI1365-1R0M
JLCPCB Part #
C5278950
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
1uH 2mΩ 36A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS