YWIF3225-561K
MFR.Part #
YWIF3225-561K
JLCPCB Part #
C22447732
Package
SMD,3.5x2.9mm
Description
10mA 3MHz 560uH 60Ω 8@1MHz Wire-wound chip inductor ±10% SMD,3.5x2.9mm Inductors (SMD) ROHS