YSPI1350S-1R0M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPI1350S-1R0M
JLCPCB Part #
C51905195
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1uH 2.2mΩ 26A 35A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS