YPRH0704-100M
MFR.Part #
YPRH0704-100M
JLCPCB Part #
C514807
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.84A 10uH 49mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS