YSPI1350S-100M
MFR.Part #
YSPI1350S-100M
JLCPCB Part #
C51905202
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10uH 12A 22mΩ 9A ±25% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS