YSLF7032-101M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSLF7032-101M
JLCPCB Part #
C3013667
Package
SMD,7x7x3.2mm
Description
100uH 450mA 540mΩ SMD,7x7x3.2mm Power Inductors ROHS