YSPI1030T-3R3M
MFR.Part #
YSPI1030T-3R3M
JLCPCB Part #
C49140866
Package
SMD,11x10mm
Description
14A 16mΩ 3.3uH 9A Molded Inductor ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS