YP0403-151M
MFR.Part #
YP0403-151M
JLCPCB Part #
C724309
Package
SMD,4.5x4mm
Description
150uH 2Ω 420mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS