YAL0510-471K
MFR.Part #
YAL0510-471K
JLCPCB Part #
C2931865
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
1.9MHz 126mA 470uH 60@0.796MHz 7.7Ω Color Band Inductor ±10% 插件,D5xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS