YSPI0750TP-470M
MFR.Part #
YSPI0750TP-470M
JLCPCB Part #
C22387925
Package
SMD,7.6x6.6mm
Description
2.5A 200mΩ 47uH 4A Molded Inductor ±20% SMD,7.6x6.6mm Power Inductors ROHS