YSPIT0420A-1R8M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPIT0420A-1R8M
JLCPCB Part #
C18236224
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.8uH 28mΩ 7.5A 7A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS