YSPI0630HS-5R6M
MFR.Part #
YSPI0630HS-5R6M
JLCPCB Part #
C49308018
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
45mΩ 5.5A 5.6uH 6.5A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS