YSPI0530-3R3M
MFR.Part #
YSPI0530-3R3M
JLCPCB Part #
C351097
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.3uH 30mΩ 4.5A 7A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS