YSPI0520T-150M
MFR.Part #
YSPI0520T-150M
JLCPCB Part #
C48887099
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1.9A 15uH 2.8A 270mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS