YNR4020-680M
MFR.Part #
YNR4020-680M
JLCPCB Part #
C340384
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06Ω 360mA 610mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS