YSPI0420S-1R5M
MFR.Part #
YSPI0420S-1R5M
JLCPCB Part #
C51905123
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.5uH 46mΩ 5.5A 5A ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS