YPRH4D18-3R3M
MFR.Part #
YPRH4D18-3R3M
JLCPCB Part #
C514840
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.04A 110mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS