YPRH4D18-2R2M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH4D18-2R2M
JLCPCB Part #
C514839
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.32A 2.2uH 75mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS