YSPI0740-330M
MFR.Part #
YSPI0740-330M
JLCPCB Part #
C718398
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
199mΩ 2.5A 3.2A 33uH Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS