YLCM1006C-220T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLCM1006C-220T
JLCPCB Part #
C5200252
Package
SMD,10x8.7mm
Description
-20℃~+125℃ 2 22uH@100KHz 3.8A 300Ω@200MHz 35mΩ 600V SMD,10x8.7mm Common Mode Filters ROHS