YPRH1209-152M
MFR.Part #
YPRH1209-152M
JLCPCB Part #
C718313
Package
SMD,12x12mm
Description
1.5mH 1.99Ω 560mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS