YI160808U100-3R0T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YI160808U100-3R0T
JLCPCB Part #
C3011209
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 30mΩ 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS