YLCM9070F-302T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLCM9070F-302T
JLCPCB Part #
C48887014
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-40℃~+125℃ 1.9A 10MΩ 2 3kΩ@100MHz 80V 85mΩ SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS