YLM1211-801T
MFR.Part #
YLM1211-801T
JLCPCB Part #
C2839962
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 125V 2 800Ω@100MHz 8A 8mΩ SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS