YLCM1211F-172T
MFR.Part #
YLCM1211F-172T
JLCPCB Part #
C48887023
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2kΩ@100MHz、1.7kΩ@100MHz 10MΩ 125V 2 21mΩ 4.8A SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS