YSPI1360T-1R5M
MFR.Part #
YSPI1360T-1R5M
JLCPCB Part #
C49140907
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1.5uH 26A 3.2mΩ 50A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS