SRT20L150CT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT20L150CT
JLCPCB Part #
C3013750
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.5uA@150V 10A 150V 160A 810mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS