MBR10200AC
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
MBR10200AC
JLCPCB Part #
C53403731
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 10A 150A 200V 50nA@200V TO-220AC Schottky Diodes ROHS