5.0SMDJ64CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
5.0SMDJ64CA
JLCPCB Part #
C5270693
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 48.6A 5kW@10/1000us 5uA 64V 78.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS