ESD3V3FT233
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
ESD3V3FT233
JLCPCB Part #
C5764363
Package
SOT-23
Description
3.3V、33.3V、33.3V、48V、51V、51V、70V、70V、75V、78V 350W ESD、TVS、TVS、TVS、TVS、TVS、TVS、TVS、TVS、TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS