YC358TJK-0724RL
MFR.Part #
YC358TJK-0724RL
JLCPCB Part #
C6043059
Package
2512
Description
10 24Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS