YC358TJK-0722RL
MFR.Part #
YC358TJK-0722RL
JLCPCB Part #
C7130579
Package
2512
Description
10 22Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS