YC358LJK-07220KL
MFR.Part #
YC358LJK-07220KL
JLCPCB Part #
C877039
Package
2512
Description
10 220kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS