HHV-50JB-52-7M5
MFR.Part #
HHV-50JB-52-7M5
JLCPCB Part #
C3468251
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS