YC324-FK-07430RL
MFR.Part #
YC324-FK-07430RL
JLCPCB Part #
C1735633
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 430Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS