YC248-JR-0724RL
MFR.Part #
YC248-JR-0724RL
JLCPCB Part #
C874612
Description
16 24Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS