RC0402JR-103R3L
MFR.Part #
RC0402JR-103R3L
JLCPCB Part #
C6637850
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS