YC248-JR-07120RL
MFR.Part #
YC248-JR-07120RL
JLCPCB Part #
C874586
Description
120Ω 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS