YC248-FR-0730R9L
MFR.Part #
YC248-FR-0730R9L
JLCPCB Part #
C1735727
Description
16 30.9Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS