YC248-FR-0784R5L
MFR.Part #
YC248-FR-0784R5L
JLCPCB Part #
C6939321
Description
16 62.5mW 8 84.5Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS