FMP100FBF52-7R15
MFR.Part #
FMP100FBF52-7R15
JLCPCB Part #
C20146263
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS