YC248-FR-07620RL
MFR.Part #
YC248-FR-07620RL
JLCPCB Part #
C1734729
Description
16 62.5mW 620Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS