YC248-FR-07680RL
MFR.Part #
YC248-FR-07680RL
JLCPCB Part #
C874577
Description
16 62.5mW 680Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS