YC248-FR-0736R5L
MFR.Part #
YC248-FR-0736R5L
JLCPCB Part #
C1735105
Description
16 36.5Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS